A0  A+  A-    
 STRONA GŁÓWNA BIP » Poprzednia strona » Odczyt wiadomości
Menu:
AKTUALNOŚCI
Zamówienia publiczne
Menu podmiotowe
Rada Miejska
Urząd Miejski
Wydziały Urzędu Miejskiego
Spółki gminne
Jednostki organizacyjne
Jednostki pomocnicze
Organizacje pozarządowe
Zarządca zasobów komunalnych
Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
Nabór pracowników na wolne stanowiska pracy
Prawo lokalne
BAZA AKTÓW WŁASNYCH
Budżet i finanse (podatki)
Planowanie przestrzenne
Dokumenty strategiczne
Postępowanie środowiskowe
Menu przedmiotowe
Oświadczenia majątkowe
EKOPORTAL-Informacje o środowisku i jego ochronie
Sprzedaż nieruchomości
Druki do pobrania
Petycje
Lobbing
Rejestry i ewidencje
Jak załatwić sprawę
Informacja publiczna
Menu ogólne
Kontakt
Instrukcja obsługi
Moja sprawa w internecie
Prawo miejscowe
Redaktorzy strony
Statystyka odwiedzin
Statystyka czytalności
  
Skargi i Wnioski
Rejestr zmian
Mapa serwisu
Wyszukiwarka


»Wyszukiwanie zaawansowane
Archiwalne menu:
Zbiórki publiczne
Wybory samorządowe - 2006
Wybory do Sejmu RP i Senatu RP - 21.10.2007r.
Wybory do Parlamentu Europejskiego-2009r.
Wybory Prezydenta RP - 2010
Wybory samorządowe-2010
Wybory do Sejmu RP i Senatu RP - 2011
Wybory do Parlamentu Europejskiego - 2014
Wybory samorządowe - 2014
Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - 2015
Wybory ławników na kadencję 2016 - 2019
Referendum ogólnokrajowe 2015r.
Wybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 2015
Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Olecku - 2016
Wybory przedterminowe burmistrza Olecka - 21.05.2017r.
Ostatnie 5 wiadomości:
» Rb-Z KWARTALNE SPRAWOZDANIE O STANIE ZOBOWIĄZAŃ WEDŁUG TYTUŁÓW DŁUŻNYCH ORAZ PORĘCZEŃ I GWARANCJI wg stanu na koniec I kwartału 2018 roku
» Rb-N KWARTALNE SPRAWOZDANIE O ST ANIE NALEŻNOŚCI ORAZ WYBRANYCH A KTYWÓW FINANSOWYCH wg stanu na koniec I kwartału 2018 roku
» Rb-Z SPRAWOZDANIE O STANIE ZOBOWIĄZAŃ WEDŁUG TYTUŁÓW DŁUŻNYCH ORAZ PORĘCZEŃ I GWARANCJI wg stanu na koniec IV kwartału 2017 roku
» Rb-N SPRAWOZDANIE O ST ANIE NALEŻNOŚCI ORAZ WYBRANYCH A KTYWÓW FINANSOWYCH wg stanu na koniec IV kwartału 2017 roku
» Rb-NDS sprawozdanie o nadwyżce i deficycie za I kwartał 2018 r.r.
  • Wybory samorządowe - 2006 (archiwum)
  • Skład obwodowych komisji wyborczych

    wybory samorządowe 2006

    Informacja
    z dnia 25 października 2006 roku

    Składy obwodowych komisji wyborczych powołane uchwałą Nr 9/06 Miejskiej Komisji Wyborczej w Olecku z dnia 20 października 2006 roku dla przeprowadzenia wyborów do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wyborów burmistrza zarządzonych na dzień 12 listopada 2006 roku:


    Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Olecku:
    1.Robert Kozłowski – z-ca przewodniczącej
    2.Elżbieta Zackiewicz – przewodnicząca
    3.Helena Matecka
    4.Walerian Szumski
    5.Bożena Słomska
    6.Wioletta Masłowska
    7.Katarzyna Żelichowska
    8.Marianna Laszkowska


    Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Olecku:
    1.Teresa Wysocka – przewodnicząca
    2.Danuta Cieślukowska – z-ca przewodniczącej
    3.Wojciech Korąkiewicz
    4.Irena Filipów
    5.Ewa Żukowska
    6.Helena Kalejta
    7.Wiesława Kwiatkowska
    8.Grażyna Dragunajtys


    Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Olecku:
    1. Romuald Pawelski – przewodniczący
    2. Wacława Michalska
    3. Marek Pacyński
    4.Adam Marek Smoszewski – z-ca przewodniczącego
    5.Hanna Stanisława Janicka
    6.Marta Warejko
    7.Henryk Kulik
    8.Ewa Ferenc
    9.Celina Lotkowska


    Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Olecku:
    1.Agnieszka Krasowska
    2.Wioletta Zamojska – z-ca przewodniczącego
    3.Alicja Suska
    4.Joanna Olszewska
    5.Wiesław Stanisław Ewko
    6.Dorota Ulikowska
    7.Aleksander Morusiewicz – przewodniczący
    8.Przemysław Drozd


    Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Olecku:
    1.Sławomir Szwędrys
    2.Agnieszka Kulik
    3.Aneta Wiszniewska
    4.Alicja Malinowska
    5.Michał Chomicz
    6.Jolanta Matuszczyk – przewodnicząca
    7.Jolanta Jankowska – z-ca przewodniczącej
    8.Dorota Chmielewska
    9.Andrzej Sulima


    Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Olecku:
    1.Jacek Kalejta
    2.Teresa Markowska
    3.Anna Mioduszewska
    4.Jadwiga Szulc
    5.Janusz Prokop – przewodniczący
    6.Eugenia Dzikiewicz – z-ca przewodniczącego
    7.Halina Świderska
    8.Halina Jackiewicz
    9.Anna Chryniewicka

    Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w Olecku:
    1.Halina Wydra
    2.Katarzyna Skowrońska – przewodnicząca
    3.Halina Szczepanik
    4.Urszula Łukaszewicz
    5.Dominika Emilia Czapska
    6.Emilia Kozłowska – z-ca przewodniczącej
    7.Marta Jeglińska
    8.Danuta Chmielewska
    9.Anna Ulewicz


    Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 w Olecku:
    1.Tadeusz Aszurkiewicz – przewodniczący
    2.Brygida Sosnowska – z-ca przewodniczącego
    3.Teresa Zamojska – Kluge
    4.Danuta Łukaszuk
    5.Monika Jarmołowicz
    6.Aneta Cybulska
    7.Iwona Gulbierz
    8.Teresa Paszkowska


    Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 w Olecku:
    1.Edyta Marzanna Bartnik – z-ca przewodniczącej
    2.Anna Malinowska
    3.Leszek Mioduszewski
    4.Leszek Kundera
    5.Regina Elżbieta Pieńkos
    6.Ewa Anna Wojsiat – przewodnicząca
    7.Elżbieta Krajewska
    8.Robert Brogowski
    9.Zdzisława Korąkiewicz


    Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10 w Judzikach:
    1.Tomasz Ulikowski – przewodniczący
    2.Emilia Młynarczyk
    3.Dariusz Josiewicz – z-ca przewodniczącego
    4.Iwona Wawruch
    5.Anetta Monika Domel
    6.Tadeusz Sobolewski
    7.Elżbieta Laszkowska
    8.Roman Karsztun
    9.Jadwiga Malinowska

    Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11 w Szczecinkach:
    1.Paweł Krasowski
    2.Marta Ulikowska
    3.Maria Giełazis – przewodnicząca
    4.Lech Jeruć – z-ca przewodniczącej
    5.Edyta Truszczyńska
    6.Krzysztof Witkowski
    7.Regina Kowalewska
    8.Janina Domel
    9.Krzysztof Sobolewski


    Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12 w Gąskach:
    1.Marcin Wiszniewski – przewodniczący
    2.Tomasz Lotkowski
    3.Justyna Bagieńska
    4.Karol Siennicki
    5.Wiesława Kazimiera Wawruch
    6.Krystyna Januszko – z-ca przewodniczącego
    7.Małgorzata Wiktorzak
    8.Halina Urbanowicz


    Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 13 w Olecku:
    1.Barbara Jankowska – przewodnicząca
    2.Helena Dąbrowska
    3.Żaneta Obuchowska
    4.Brygida Malinowska
    5.Kazimiera Borkowska
    6.Teresa Jeglińska – z-ca przewodniczącej


    Olecko, dn. 25.10.2006 r.

    Przewodnicząca
    Miejskiej Komisji Wyborczej
    Ewa Koper






    Data wprowadzenia: 2006-10-27 1459
    Data upublicznienia: 2006-10-27
    Art. czytany: 12668 razy

    Drukowanie dokumentuWiadomość wprowadził: Alicja Mieszuk
    » Pokaż rejestr zmian dla danej wiadomości
    Biuletyn Informacji Publicznej
    Urząd Miejski
    w Olecku
    19-400 OLECKO
    Plac Wolności 1
    Plac Wolności 3

    tel.+87 520 21 68
    FAX +87 520 25 58


    Adres e-puap: /c6tc9p6k8p/SkrytkaESP


    Godziny urzędowania:
    poniedziałek 8.00 - 16.00, wtorek - piątek 7:30 do 15:30

    Konto bankowe (podatki, odpady komunalne): PKO BP SA NR: 57 1020 4724 0000 3702 0007 6117



    Urząd Miejski w Olecku



    Starostwo Powiatowe
    w Olecku





    Administrator BIP:
    Tomasz Bellon
    Urząd Miejski w Olecku
    Plac Wolności 3
    tel:87-520 09 68
    fax:87-520 25 58
    e-mail: admin@um.olecko.pl



































    Admin
    System BIP Inet